Висока якість надання освітніх послуг неможлива без компетентного кваліфікованого керівника, який володіє основами управління, психології, економіки та є лідером, менеджером, експертом.
Сьогодення вимагає особливого підходу до рівня підготовки керівника загальноосвітнього навчального закладу до управлінської діяльності. Тому одним із основних завдань районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації є забезпечення шкіл району керівниками нової формації, здатними до втілення нових ідей модернізації шкільної освіти. У зв'язку з цим створено Школу кадрового резерву, метою діяльності якої є створення якісних умов для професійної адаптації молодого директора до його управлінської діяльності, усвідомлення ним стилю і мотивації керівних дій.
28 березня 2017 року відбулося чергове заняття Школи кадрового резерву «Самоосвітня діяльність учителя як засіб удосконалення рівня професійної компетентності». Його метою є розкриття теоретичних та практичних засад щодо створення сприятливих умов та мотивації самоосвітньої діяльності вчителя.
Заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Корніївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Гороховець Н.А. представила майбутнім керівникам модель методичної роботи загальноосвітнього навчального закладу, яка спонукає кожного вчителя до підвищення свого фахового рівня, сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.
Гороховець Н.А. наголосила, що педагогічні працівники повинні бути здатні до беззупинного самовдосконалення, орієнтованого на відповідність динаміці дійсності.
|