Главная » 2016 » Жовтень » 25 » «Хто ти, майбутній олімпієць?»
11:28
«Хто ти, майбутній олімпієць?»

1-2 жовтня у м. Вільнянськ Запорізької області пройшли змагання XXV обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Змагання проводились з волейболу серед дівчат та боксу серед юнаків. У заході прийняли участь 11 районів області. Команда ДЮФК «Веселе» мала можливість прийняти учать у змаганнях та представити наш район за підтримки та сприяння селищного голови П.М. Кіяшко. За що висловлюємо щиру подяку Петру Миколайовичу за небайдужість до спортивного життя району. Ігри видалися цікавими та захоплюючими, напруження не спадало до фінального свистка. Силою, красою та грацією дівчат-спортсменок захопилися усі вболівальники турніру.

За підсумками напруженої боротьби на волейбольному майданчику чемпіонський титул виграла команда Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Друге місце посіли волейболістки Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а замкнули трійку призерів спортсменки Приморської загальноосвітньої школи № 3. Наші спортсменки посіли четверте місце. Вважаємо, що для юних волейболісток, які мають малий стаж у змаганнях це досить непоганий результат. Впевнені, наступного року, врахувавши допущені цьогоріч помилки, дівчата обов’язково покажуть гарний результат.

Категория: Спортивно-масові заходи | Просмотров: 497 | Добавил: AdminVroo | Рейтинг: 5.0/1